REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

SANAYİ AİLESİ

Üretim sektöründe bir ilk: 60 dakikada geri dönüş

Üretim sektöründe bir ilk: 60 dakikada geri dönüş
REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
13 Şubat 2021 - 17:27
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

CNC Makina sektörünün öncü firmalarından biri olan GNC Makina, üretim sektörüne hızlı ve güvenli bir hizmet sunuyor. Her yıl ortalama % 80 büyüme başarısına sahip GNC Makina, Satış Sonrası Hizmet aşamasında bir ilke imza atıyor. Müşterisinin herhangi bir iletişim kanalıyla teknik servis talep etmesi halinde, ilk 60 dakika içinde geri dönüş sağlayan GNC Makina sektörde bu sözü veren tek firma…

Talaşlı imalat sanayisinin temel üretim araçlarından olan takım tezgâhları alanında önemli bir güce sahip GNC Makina, iş ortaklarına hızlı çözümler sunmak için satış sonrası hizmet alanında müşterisine ilk 60 dakikada geri dönüş sağlıyor. GNC Makina üretim sektöründe ‘60 dakikada’ ilk temas sözünü veren tek firma olma özelliğini taşıyor. GNC Makina, kendi sektöründeki ezberleri bozarak beklentilerin üzerinde hizmet sunuyor.

GNC Makina kullanıcıları herhangi konuda bir teknik destek ihtiyacı hissetmeleri durumunda bu taleplerini doğrudan, e-posta aracılığı ile, web adresinde yer alan formu kullanarak ya da telefon yoluyla iletebiliyorlar. 60 dakika içerisinde GNC Makina bünyesinde bir yetkili tarafından kendilerine ulaşılan müşteriler, talebinin alınıp, iş sürecinin başladığını ve bir sonraki adımın ne olacağını öğrenmenin güvenini yaşıyorlar.

Kesintisiz hizmet kalitesinin tüm süreçleri kusursuz planlamaktan geçtiğini belirten GNC Makina Genel Müdürü Emre Seçkin,60 Dakikada İlk Temas’ uygulaması için “Her müşterimize sunduğumuz hizmet kalitesi, bir sonraki müşterimizin güvende ve güçlü hissetmesini sağlıyor” dedi. Tüm sürecin sorumluluğunu taşıdıklarını belirten Seçkin, öncelikli hedeflerinin müşterilerin başarısı olduğunu belirtti.

Her Yıl % 80 Büyüme

Her yıl ortalama %80 büyüme gerçekleştiren GNC Makina, pazarda %12’lik paya sahip. 2 milyon dolarlık yedek parça ve 10 milyon dolarlık makine stok gücü bulunan GNC Makina, kendi sektöründe son 10 yılın en hızlı büyüyen şirketi.

Her alanda yeniliğe açık olan GNC Makina, savunma sanayinden otomotive, havacılıktan kalıp ve kalıp endüstrilerine, enerji teknolojilerinden medikal endüstrisine kadar birçok sektörün çözüm ortağı.

GNC CNC Makina Teknolojileri Hakkında

2010 yılında İstanbul’da kurulan GNC CNC Makina Teknolojileri; İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası, Ankara, İzmir, Bursa, ve Konya’da bulunan şubeleri ile sektörüne fayda, çözüm ortaklarına katma değer oluşturmak amacı ile yola çıkmıştır. Kurulduğu ilk günden itibaren tüm kaynaklarını sektörün ihtiyaçları doğrultusunda, yaygın servis ağı ve saha avantajı ile doğru tespit ederek en hızlı, en güvenilir şekilde cevaplamak için kullanan GNC Makina; VICTOR Taichung, NAKAMURA-TOME, AVEREX, ROMI, VISION WIDE, VONGHLER ve LICO gibi yüksek hız, nitelik ve kaliteye sahip takım tezgâhları ile şirketlerin üretim verimliliğini en üst seviyeye çıkarmıştır.

 

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

FİRMA ARAMA

Sanayi haberlerimizi isteyen herkesle paylaşmaktan mutluluk duyarız. Ancak, haberlerimizi kullanırken kaynak göstermenizi ve link vermenizi özellikle rica ediyoruz.