REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

SANAYİ AİLESİ

Güneş gözlüğünüzü burcunuza göre seçin

Güneş gözlüğünüzü burcunuza göre seçin
REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
08 Mart 2021 - 0:01
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

 

Güneş gözlükleri bizi güneşin zararlı etkilerinden korumanın yanı sıra, stilimizin de tamamlayıcısı oluyor. Tarzınıza en uygun güneş gözlüğünü seçmenin yollarından biri de burcunuzun karakteristiğine uyumlu bir seçim yapmak olabilir. Atasun Optik, burçların özelliklerinden yola çıkarak stilinize en uyumlu güneş gözlüğü seçeneklerini sunuyor.

Koç Burcu

Koç kadınları, aksesuar seçimlerinde mesaj veren objeleri kullanmayı tercih ederken güneş gözlükleriyle de dikkat çekmeyi isterler. Atasun Optik, siyah, büyük çerçeveli güneş gözlüklerinin uyumlu olacağı Koç kadınlarının, karakteristiğini en iyi yansıtacak seçeneklerden biri olarak Unofficial’i öneriyor. Çekici ve etkileyici kişiliğiyle dikkat çeken Koç erkekleri ise aksesuarlarda spor tarzlarıyla öne çıkıyor. Koç erkekleri için ideal güneş gözlüklerinden biri hem spor hem de siyah çerçevesiyle dikkat çekici bir görünüm sunan Prive Revaux.

Boğa Burcu

Zor beğenen ancak çok zevkli Boğa kadınlarının karakteristiğine en uygun güneş gözlüğü modellerinden bazıları; köprülü, çekik çerçeve şekline sahip, yuvarlak camlı ve ince saplı güneş gözlükleri. Sensaya güneş gözlükleri Boğa burcu kadınını yansıtacak bir tarza sahip. Kahverengi, köşeli, siyahtan mora çalan degrade camlı modeller ise Koç burcu erkeklerine göre. Moda konusunda farklı fikirlere açık Boğa Burcu erkeği, Lacoste güneş gözlük modelini tercih edebilir.

İkizler Burcu

Astroloji dünyasında renkli ve eğlenceli özellikleriyle bilinen İkizler burcu kadınları ve erkekleri, güneş gözlüğü seçimleriyle de dikkat çekmeyi başarırlar. Girdiği her ortamda dikkatleri üzerine toplayan, pratik zekaya sahip İkizler burcu kadınları, renkli ve eğlenceli çizgilere sahip, köşeli güneş gözlüklerinden Unofficial’ı tercih edebilir. Bulunduğu ortamda dikkatleri üzerine çeken İkizler burcu erkekleri ise yine köşeli çerçeveye sahip DbyD güneş gözlüklerini seçebilir.

Yengeç Burcu

Estetiğe düşkün, klasik tarzdan ödün vermeyen Yengeç burcu kadınları, feminen tercihler yapmaya eğilimli. Modanın geçici olduğunu bilen Yengeç burcu kadınları için zamansız bir stili yansıtacak güneş gözlüğü modellerinden olan yuvarlak çerçeveli Prive Revaux The Maestro oldukça uyumlu bir seçenek. Ağır başlılığıyla bilinen Yengeç burcu erkekleri ise spor ya da klasik tarzı yansıtıyor. Güneş gözlüğünde, modası geçmeyen, yuvarlak, siyah çerçeveli ve siyah camlı seçeneklerin uyumlu olacağı Yengeç burcu erkekleri için Atasun Optik’in önerisi Rayban güneş gözlüğü oluyor.

Aslan Burcu

İddialı olmasıyla bilinen Aslan burcu, adeta kendi modasını kendi yaratıyor. Vazgeçilmez aksesuarları arasında yer alan güneş gözlüğü seçimlerinde oval, çekik, degrade çerçeveli ve kahverengi camlı olanları tercih edebilecek Aslan kadınları, Bvlgari ile tarzını yansıtabilir. Ilımlı kişiliği ve spor tarzıyla öne çıkan Aslan erkekleri için köşeli çerçeve yapısıyla Mustang güneş gözlüğü ideal seçeneklerden biri olacaktır.

Başak Burcu

Uyuma önem veren Başak burcu kadınları, güneş gözlüğünde çekik ve rengarenk çerçeveli, füme rengi ve gümüş saplı modelleri tercih edebilir. Çekik çerçeve yapısına sahip Tom Ford güneş gözlüğü, Başak burcu kadınının karakteristik uyumunu yansıtıyor. Modernliği ön plana çıkaran Başak erkekleri ise siyah ve köşeli çerçeveli Mustang güneş gözlüğünü rahatlıkla kullanabilirler.

Terazi Burcu

Şeffaf çerçeve gövdesine sahip Heritage güneş gözlükleri Terazi kadınlarının kendine özgü moda anlayışını yansıtıyor. Şıklığı ön planda tutan Terazi burcu erkekleri için koyu veya açık kahverengi ve desenli çerçeveli, köşeli, ince saplı güneş gözlükler uyumlu olurken, Police marka güneş gözlükleri, karakteristik özeliklerine hitap edebilir.

Akrep Burcu

Akrep burcu kadınları, cesur seçimleriyle öne çıkıyor. Prada marka güneş gözlükleri, oval ve ince saplı çerçevesiyle Akrep kadınlarının cesaretini simgeliyor. İnce farklılıkları seven, özgürlüğüne düşkün Akrep burcu erkekleri, moda dünyasını yakından takip ediyor. Modada siyahtan vazgeçmeyen Akrep burcu erkeklerinin, Tommy Hilfiger gibi açık siyah renk camlı, köşeli ve ince saplı güneş gözlükleri ilgilerini çekebilir.

Yay Burcu

Yay burcu kadınıysanız özgürlüğünüze çok düşkün olabilirsiniz. Karakterini yansıtacak şekilde farklı tarzları ve parçaları bir araya getirmekten hoşlanan Yay burcu kadınları; damla, köprülü, pastel renklere sahip camlı, oval çerçeveli güneş gözlüklerini tercih edebilir. Unofficial marka güneş gözlükleri Yay burcu kadınları için ideal tercihlerden biri olacaktır. Dış görünümü önemseyen Yay burcu erkekleri için ise Osse Unisex güneş gözlükleri gibi mavi degradeli, altın rengi çerçeveli olanlar tercih edilebilir.

Oğlak Burcu

Güçlü kişilik özelliklerine sahip Oğlak burcu kadınları, moda ile çok ilgilenmemelerine ve risk almayı sevmemelerine karşın cool ve stil sahibidirler. Siyah, çekik, mor degrade camlı, gümüş rengi ve altın rengi, yuvarlak camlı, çift köprülü, metal saplı olan güneş gözlüklerini tercih edebilirler. Ray-Ban Unisex güneş gözlüğü, Oğlak burcu kadınları için risksiz bir şıklık sunuyor. Modern ve klasiği harmanlayan Oğlak burcu erkekleri için ise, trendlerden uzaklaşmadan zamansız bir tarz sunan yuvarlak çerçeve şekline sahip Hugo Boss güneş gözlükleri ideal seçeneklerden biri.

Kova Burcu

Genelde macerasever bir tarza sahip Kova burcu kadınları, Tommy Hilfiger güneş gözlükleri gibi yuvarlak çerçeve şekilli, sarı gövde rengine sahip modellerin yanı sıra mavi ve pembe degrade camlı, metal saplı olan güneş gözlükleri tercih edebilir.. Mükemmeliyetçiliği ile bilinen Kova burcu erkekleri, her şeyin en güzeline sahip olmak ister. Atasun Optik, Kova burcu erkeklerinin stilini en iyi yansıtacak güneş gözlüklerinden biri olan, sarı çerçeveye ve gövdeye sahip Tommy Hilfiger Unisex’i öneriyor.

Balık Burcu

Estetik ile ilgili konulara dikkat eden Balık burcu kadınları, kaliteyi de severler. Feminen tavırlara sahip Balık burcu kadınları için güneş gözlüklerinde oval, degrade seher kırmızısı ya da pembe camlı, köşeli çerçeveli olanlar uygun olabilir. Osse güneş gözlükleri, Balık burcu kadınları için hem estetik hem de feminen bir tarz yaratıyor. Sahip oldukları aksesuarlarda farklılığı seven Balık burcu erkeklerini, damla model, kahverengi degrade camlı, çift köprülü, ince metal ya da damla çerçeveli güneş gözlüğü modelleri cezbedebilir. Tom Ford marka güneş gözlükleri, Balık burcu erkeklerinin tercihleri için uyumlu seçeneklerdendir.

 

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

FİRMA ARAMA

Sanayi haberlerimizi isteyen herkesle paylaşmaktan mutluluk duyarız. Ancak, haberlerimizi kullanırken kaynak göstermenizi ve link vermenizi özellikle rica ediyoruz.