REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

SANAYİ AİLESİ

Bepanthol, Bayer’e başarı getirdi

Bepanthol, Bayer’e başarı getirdi
REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
31 Ocak 2021 - 12:09
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

 

 Bayer, Bepanthol ile Mediacat Dergisi tarafından, markalar ve reklam dünyasının yaratıcılık alanında yarıştığı Felis, Kristal Elma ve Effie yarışmalarının sonuçlarına göre hazırlanan The Cat Report 2020’ye göre “En Başarılı Reklamverenler” sıralamasında altıncı oldu. Toplam 8 Felis ve 6 Kristal Elma kazanan Bepanthol, pazarlama alanında dikkat çekici adımlar atmaya devam ediyor. Ulusal başarılarının yanı sıra Effie ve MMA Smarties gibi ödülleriyle uluslararası başarılara da imza atan markanın en çok dikkat çeken güncel çalışmalarından biri de, sevilen oyuncu Farah Zeynep Abdullah tarafından seslendirilen “Eller Eller” şarkısıyla yayınlanan reklam kampanyası oldu.

“En İyi Entegre Medya Kullanımı”ndan “En İyi Medikal Pazarlama Kampanyası”na

Felis 2020’de „Her Gün Yeniden, Her Gün Yenilen“ kampanyasıyla medya ödülünün sahibi olan Bepanthol, aynı yarışmada “Babil’in Numarası“ projesiyle “Mobil Mecralara Özel Hazırlanmış Yaratıcı İçerik“ kategorisinde ödüle sahip oldu.

Kristal Elma’da ise “Her Gün Yeniden, Her Gün Yenilen“ projesiyle “En İyi TV Kullanımı“ ödülünün yanı sıra “Babil’in Numarası“ projesiyle, “En İyi Ambient Mecra Kullanımı“, “En İyi Entegre Medya Kullanımı“, “En İyi Ürün/hizmet Lansmanı“, “Medya Uygulamasında Mükemmellik“, “Yaratıcı Etkileşim İçerikleri“, “Mobil Teknolojilerin Yaratıcı Kullanımı“ ödüllerinin sahibi oldu.

Uluslararası platformlarda da başarılar

Bepanthol geçtiğimiz yıl uluslararası platformlarda da büyük başarılara imza attı. Mobil Pazarlama Derneği (Mobile Marketing Association) MMA tarafından düzenlenen SMARTIES’den “Babil’in Numarası“ projesi ‘Mobile Social‘ ve ‘Innovation‘ kategorilerinde altın ödülle döndü. Effie Türkiye Ödüllerinde ise Bepanthol Baby “I love you Baby” kampanyasının yaratıcı ve başarılı sonuçları ile “Sağlık ve Kişisel Korunma” kategorisinde ödüle layık görüldü.

Bayer Hakkında

Bayer, sağlık ve beslenme ile ilgili yaşam bilimleri alanlarında uzmanlaşmış küresel bir şirkettir. Ürün ve hizmetleri, insanlığa faydalı olabilmek ve giderek artan ve yaşlanmakta olan küresel nüfusun ortaya çıkardığı büyük zorlukların üstesinden gelmeyi desteklemek amacıyla tasarlanmıştır. Bayer Grup, aynı zamanda inovasyon ve büyümeyle değer yaratmayı ve kazanma gücünü artırmayı amaçlamaktadır. Sürdürülebilir kalkınma ilkelerine bağlı olan şirket, Bayer markası ile tüm dünyada güven, kalite ve güvenilirliğin timsali olmuştur. 2019 mali yılı itibarıyla 104 bine yakın çalışana ve 43,5 milyar Avro satış cirosuna sahip olan Bayer’in, yıllık sermaye harcaması 2,9 milyar Avro, Ar-Ge harcaması ise 5,3 milyar Avro düzeyindedir. Daha fazla bilgiye www.bayer.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

 

rdv2.php?cd=2,hP3bg-651558-tr-813404,1-33331,girayduda@yahoo.com

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

FİRMA ARAMA

Sanayi haberlerimizi isteyen herkesle paylaşmaktan mutluluk duyarız. Ancak, haberlerimizi kullanırken kaynak göstermenizi ve link vermenizi özellikle rica ediyoruz.