REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

SANAYİ AİLESİ

HAKKIMIZDA

Sanayi her ülkenin ekonomisinin belkemiğidir. Onun gücü ülkenin zenginliğini, refahını, esenliğini güçlü kılar. Güçlü ekonomilerin büyük çoğunluğunda demokrasiler de güçlü ve kalıcıdır. Özgürlükler sorunsuzca yaşanır ve tehdit altında olmaz.

Türkiye’nin sanayi sektörünün gücü, daha önce hiç olmadığı kadar büyümüştür. Ülkemizin her köşesindeki OSB’lerde faaliyet gösteren binlerce sanayi kuruşu var gücüyle şaşırtıcı ürünler ortaya çıkarmakta ve dünyanın her yayına ihraç etmektedir. Hızla çoğalan AR-GE birimler ile ileri teknolojinin ürünlere katkısı da günden güne sevindirici biçimde yükselmektedir.

Biz, on yıllardır gazeteci olarak yakından tanık olduğumuz bu gelişmeleri satırlara, söze, görüntüye dökmek, tanıklık yapmak, katkıda bulunmak ve destek olmak amacıyla sanayiailesi.net sitesini oluşturduk. Sanayi Ailemizi kucaklayacak, onların sesi, gözü, kulağı olacağız. Göz alıcı sanayi sektörümüzün daha da parlak bir döneme geçmesi için omuz vereceğiz. sanayiailesi.net, sayfalarını sanayi sektörümüzün çalışkan üyelerine açtı ve bu kapılar hep açık kalacak.

Giray DUDA
Genel Yayın Yönetmeni

FİRMA ARAMA

Sanayi haberlerimizi isteyen herkesle paylaşmaktan mutluluk duyarız. Ancak, haberlerimizi kullanırken kaynak göstermenizi ve link vermenizi özellikle rica ediyoruz.

Bültenlerimize abone olmak istiyorsanız lütfen e-posta adresinizi girin.

Subscribe!
Araç çubuğuna atla