REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

SANAYİ AİLESİ

Porçöz’den voleybola büyük destek

Porçöz’den voleybola büyük destek
REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
27 Mart 2021 - 14:12
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

 

Temizlik sektörünün yerli gücü Levent Kimya’nın Porçöz markası, Türkiye Voleybol Federasyonu ile yaptığı iş birliği ile Voleybol Milli Takımlar ana sponsoru oldu. Levent Kimya Genel Müdürü Bülent Karaağaç, “Temizlik sektörünün yerli gücü olarak ülkemize olan sorumluluğumuzu Türk sporuna destek vererek de yerine getirmek istiyoruz” dedi.

42 yıllık deneyimiyle temizlikte güvenilir çözümün adı Levent Kimya’nın Porçöz markası, Türkiye Voleybol Milli Takımlar ana sponsoru oldu. Geniş koronavirüs önlemleri çerçevesinde TVF Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu’nda gerçekleştirilen imza törenine Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, Levent Kimya Genel Müdürü Bülent Karaağaç, Levent Kimya Satış ve Pazarlama Direktörü Ömer Ilgın Aşık, A Milli Kadın Voleybol Takımı sporcusu Naz Aydemir Akyol, A Milli Erkek Voleybol Takımı sporcusu Burutay Subaşı, Türkiye Voleybol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyeleri ve basın mensupları katıldı.

Voleybol Milli Takımlarının ana sponsoru olmaktan mutluluk duyduklarını belirten Levent Kimya Genel Müdürü Bülent Karaağaç, “Türkiye’de kurulmuş ve bugüne kadar sınırsız başarılara imza atmış Porçöz markamızın bu yönünü, başarılarıyla dünyayı dize getiren voleybol milli takımlarımıza benzetiyorum. Porçöz’ün de destekleriyle milli takımlarımızın “tertemiz” zaferlere ulaşacağına yürekten inanıyorum. Türkiye Voleybol Federasyonu ile yaptığımız bu iş birliğinin tüm voleybol camiasına hayırlı ve uğurlu olmasını diliyor, sporseverlere, markamıza yepyeni heyecanlar ve başarılar getirmesini ümit ediyorum” dedi.

Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, “Porçöz, voleybolda yol arkadaşlığı yaparak daha büyük başarılar elde etmek için bizlere güç katacak. Tarihi günler yaşamak için yola çıktığımız, yol arkadaşlığı yapacağımız Porçöz ailesini kutluyorum” ifadesini kullandı.

A Milli Kadın Voleybol Takımı oyuncusu Naz Aydemir Akyol, “Bu zor süreçte Porçöz ailesiyle çalışmak ayrı bir motivasyon kaynağı olacak. Bizi böyle değerli sponsorlarla bir araya getirdiği için başkanımıza teşekkür ederiz” derken A Milli Erkek Voleybol Takımı oyuncusu Burutay Subaşı ise kendilerini desteklediği için Porçöz ailesine teşekkür etti ve “Porçöz ailesi yanımızda, bununla gurur duyuyoruz. Bize iyi hissettirdiğiniz için minnettarız” diyerek duygularını ifade etti.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

FİRMA ARAMA

Sanayi haberlerimizi isteyen herkesle paylaşmaktan mutluluk duyarız. Ancak, haberlerimizi kullanırken kaynak göstermenizi ve link vermenizi özellikle rica ediyoruz.