REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

SANAYİ AİLESİ

REM People’a 4 kalite belgesi birden

REM People’a 4 kalite belgesi birden
REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
18 Ocak 2021 - 20:05
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Perakende analitiği kurumu REM People, global geçerliliğe sahip entegre yönetim sistemi kurarak 4 kalite belgesi birden aldı. Kalite yönetimi, bilgi güvenliği, yazılım süreçleri ve müşteri memnuniyeti alanında uluslararası sertifikalara sahip olan REM People, 43 ülkede dünya devi iş ortaklarına aynı kalite anlayışıyla hizmet veriyor

Perakende analitiği, büyük veri analizi ve yeni nesil perakende araştırmaları kurumu REM People, 4 farklı kalite belgesinin sahibi oldu. Kalite yönetimi, bilgi güvenliği, yazılım süreçleri ve müşteri memnuniyeti alanında uluslararası sertifikalara sahip olan REM People, 43 ülkede dünya devlerine aynı kalite anlayışıyla hizmet veriyor. Kaliteli iş üretmenin herkesin sorumluluğu olduğuna inanan REM People, bu vizyonla sektörde 4 farklı uluslararası sertifika alarak global geçerliliğe sahip entegre yönetim sistemi kurdu.

REM People, sektörün ilk ISO 10002:2018 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Sertifikası’nı alarak müşteri ve kurumlardan gelen talep, istek ve varsa şikâyetlerin tek tek ele alındığını kanıtlıyor. REM People, sahip olduğu ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sertifikası’yla dürüstlük, gizlilik, yetkinlik, sorumluluk, yenilikçilik ve sürdürülebilirlik ilkeleriyle hareket ediyor. ISO/IEC 27001:2013 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Sertifikası ise REM People’ın sunduğu bilişim hizmetlerinde insan, alt yapı, yazılım, donanım, müşteri bilgileri, kuruluş bilgileri, üçüncü şahıslara ait bilgiler ve finansal kaynaklara dair bilgi güvenliği sağlandığını gösteriyor. TS ISO/IEC 15504 (SPICE) Yazılım Süreç Değerlendirme Yönetim Sertifikası da kurumun yazılım geliştirme sürecini başarılı şekilde yönettiğini anlatıyor.

REM People hakkında:

REM People, 2015 yılında perakende şirketlerine bağımsız denetim ve danışmanlık hizmeti sunmak amacıyla kuruldu. Perakende analitiği, büyük veri analizi ve yeni nesil perakende araştırmaları alanında faaliyet gösteren REM People, firmaların ve markaların satış noktalarındaki verimliliğini ölçümleyen çözümler sunuyor. REM People, Adel Kalemcilik, Arla Foods, Bahlsen, Bayer, Bel Groupe, Canon, Danone Nutricia, Haribo, Huawei, Intel, JBS Seara, Kraft Heinz, Kellogg’s, Kimberly Clark, Microsoft, Mondelez, Nestle, P&G, PepsiCo, Pernod Ricard, Red Bull, Superonline, Turkcell ve Unilever gibi dünya devlerine 43 ülkede hizmet veriyor.

 

www.rempeople.com

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

FİRMA ARAMA

Sanayi haberlerimizi isteyen herkesle paylaşmaktan mutluluk duyarız. Ancak, haberlerimizi kullanırken kaynak göstermenizi ve link vermenizi özellikle rica ediyoruz.