REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

SANAYİ AİLESİ

Seda Arıca Sandoz’a direktör oldu

Seda Arıca Sandoz’a direktör oldu
REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
21 Ocak 2021 - 18:22
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

 

İş geliştirme, proje yönetimi ve klinik çalışmalar konusunda uzmanlaşmış Seda Arıca, Sandoz Türkiye’nin İş Geliştirme ve Lisanslama, Portfolyo, İş Mükemmeliyeti ve Stratejisi Direktörü oldu.

2007 yılından beri uluslararası iş geliştirme ve lisanslama, portföy, proje yönetimi ve klinik çalışmalarda uzmanlaşmış olan Seda Arıca, profesyonel kariyerine 2006-2007 yılları arasında Sanko Holding’te AR-GE ve Proses Mühendisi olarak başladı. Arıca, 2007 yılında Silverway Ltd. Bangkok, Thailand’da İhracat Sorumlusu, 2007 ve 2017 yılları arasında Deva Holding / Eastpharma’da İş Geliştirme başta olmak üzere çeşitli alanlarda çalıştı. Şubat 2017’de, Deva Holding’deki İş Geliştirme, Klinik Araştırmalar ve Proje Yönetimi Müdürü olan görevinden, kariyerine Sandoz Almanya Genel Merkezi’nde devam etmek üzere ayrıldı. 2017 Şubat ayından bu yana Sandoz Biopharma İş Geliştirme bölümünde Global İş Geliştirme ve Lisanslama Direktörü olarak çalışmakta olan Arıca, bu göreviyle birlikte Almanya Holzkirchen’den Türkiye’ye taşındı.

İş geliştirme, portfolyo yönetimi, proje yönetimi, iş birliği yönetimi, lisanslama, pazar araştırma, sözleşme yönetimi, klinik araştırma ve müzakere alanlarında uzmanlığı bulunan Seda Arıca, Sandoz Türkiye’de İş Geliştirme, Lisanslama, Portfolyo ve İş Mükemmeliyeti ve Stratejisi süreçlerinden sorumlu olacak.

Sandoz Hakkında:Novartis Grubunun bir divizyonu olan Sandoz, eşdeğer ve biyobenzer ilaçlarda global bir liderdir. Amacımız; karşılanmamış tıbbi ihtiyaçlara hitap eden yeni ve fiyatı makul yaklaşımlar geliştirerek ve pazara sunarak, hastaların kaliteli ilaçlara erişebilmesine öncülük etmektir. Hedefimiz dünyanın öncü ve en değerli eşdeğer ilaç şirketi olmaktır. Yüksek kaliteli ilaçlardan oluşan ve tüm önemli tedavi alanlarını kapsayan geniş portföyümüz 2019 yılında 9,7 milyar ABD Doları meblağında satış yapmıştır.

Facebook: www.facebook.com/SandozTurkiye

rdv2.php?cd=2,9R32q-648990-tr-810026,1-33331,girayduda@yahoo.com

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

FİRMA ARAMA

Sanayi haberlerimizi isteyen herkesle paylaşmaktan mutluluk duyarız. Ancak, haberlerimizi kullanırken kaynak göstermenizi ve link vermenizi özellikle rica ediyoruz.