REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

SANAYİ AİLESİ

VakıfBank BusinessCard’lılara Petrol Ofisi’nde indirim

VakıfBank BusinessCard’lılara Petrol Ofisi’nde indirim
REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
17 Mart 2021 - 19:10
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

 

VakıfBank, farklı sektörlerdeki markalarla yaptığı iş birliklerine Petrol Ofisi’yle devam ediyor. VakıfBank BusinessCard sahipleri, Petrol Ofisi’nden akaryakıtı yüzde 7’ye varan indirimle alacak.

VakıfBank, iş dünyasına özel kredi kartı BusinessCard ile sunduğu avantajlara bir yenisini daha ekliyor. VakıfBank ile Petrol Ofisi arasında gerçekleştirilen iş birliğiyle VakıfBank BusinessCard’lılar Petrol Ofisi istasyonlarından akaryakıtı yüzde 7’ye varan indirimle alabilecek. İki marka arasındaki anlaşmaya göre VakıfBank BusinessCard sahiplerinin kampanyadan yararlanmaları için dijital ortamda kısa bir kayıt sürecini tamamlamaları yeterli olacak.

BusinessCard sahiplerine özel indirim

İşbirliğiyle ilgili bilgi veren VakıfBank Genel Müdür Yardımcısı M. Lütfü Çelebi, “Müşterilerimizin taleplerine uygun ürün ve hizmet geliştirmenin yanında marka iş birlikleriyle de ilave avantajlar sunuyoruz. Özellikle son dönemde gıda ve akaryakıt kampanyalarının daha çok tercih edildiğini görüyoruz. Ticari segmentteki müşterilerimize verilecek her desteğin reel ekonomiye katkı sağlayacağını düşünüyoruz. Buradan hareketle marka iş birliklerimizi artırıyoruz. Son olarak Petrol Ofisi’yle gerçekleştirdiğimiz iş birliğiyle VakıfBank BusinessCard sahipleri, Petrol Ofisi istasyonlarından akaryakıtı yüzde 7’ye varan indirimle alabilecek. Tüm bu ayrıcalıklı avantajlarımızla sektörde en ileri finansal konforu sunmayı hedefliyoruz” şeklinde konuştu.

VakıfBank BusinessCard sahipleri Petrol Ofisi’nin ayrıcalıklarıyla buluşuyor

Petrol Ofisi istasyonlarının müşterilerinin, akaryakıt dışındaki temel ihtiyaçlarını da karşıladıkları birer hizmet noktası olduğuna vurgu yapan Petrol Ofisi Perakende Direktörü Yiğit Meral, “Petrol Ofisi, lider sorumluluğu ile sektörün referans çizgisini oluşturan ürün ve hizmet kalitesini, çeşitliliğini ve müşterilerine sunduğu avantajları her geçen gün daha da ileri götürüyor. Bu kapsamda birçok güçlü kuruluşla, markalarla da müşterilerimize karşılıklı kazanımlar sunan iş birlikleri gerçekleştiriyoruz. Şimdi de bunlara bir yenisini daha ekleyerek, VakıfBank BusinessCard sahiplerini Petrol Ofisi’nin ayrıcalıklarıyla buluşturuyor, cazip fırsatlar sunuyoruz” dedi.

Kampanya detayları

VakıfBank BusinessCard sahiplerinin kampanyadan yararlanmaları için dijital ortamda kısa bir kayıt işlemi gerçekleştirmeleri gerekiyor. Kampanyadan sadece VakıfBank BusinessCard sahipleri yararlanabilecek, kredi kartı başvuruları ise tüm VakıfBank şubeleri aracılığıyla yapılabiliyor.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

FİRMA ARAMA

Sanayi haberlerimizi isteyen herkesle paylaşmaktan mutluluk duyarız. Ancak, haberlerimizi kullanırken kaynak göstermenizi ve link vermenizi özellikle rica ediyoruz.